Dodávka (T4) 4x4 pro přestavbu na "servis na kolech" pro 4. brigádu rychlé reakce Národní gardy Ukrajiny

Potřebné množství již bylo vybráno. Děkujeme. Sledovat dostupnost

Potřebujeme 1 ks dodávky T4. Orientační cena je 70.000 Kč. Více

Aktualizace

https://www.pomahameukrajine.cz/news/zajistili-jsme-vuz-t4-na-prestavbu-na-servis-na-kolech-pro-4-brigadu-rychle-reakce-narodni-gardy-ukrajinypravy techniky nelze dělat v terénu bez

Proč sbírku organizujeme:

Opravy techniky nelze dělat v terénu bez potřebného vybavení, nicméně pokud lze provést opravu na místě, je to efektivnější, než dopravovat techniku daleko od fronty a zase ji na frontu vracet, proto jsme obdrželi požadavek na zajištění a přestavbu dodávkového vozidla 4x4 na "servis na kolech".

Požadavek přišel a sbírku organizujeme pro 4. Brigáda rychlé reakce Národní gardy Ukrajiny, která aktuálně operuje v oblasti Bachmutu.

Pomozte nám prosím zajistit finanční prostředky co nejdříve a my jej doručíme na frontu a předáme jednotce. 

Garant a organizátor sbírkyVasyl Andriskho

Co chceme ze sbírky financovat:

  • Nakoupit ojetý vůz podle specifikace
  • Připravit jej na práci na frontě (nezbytná oprava a případná změna barvy)
  • Doprava na Ukrajinu a předání jednotce

Jaké jsou specifikace vozu?

Ojetý dodávkový vůz nebo pickup, požadavek náhonu 4x4, pneumatiky do bláta, např. VW Trasporter T4 (starší model dodávky osvědčený v praxi) nebo podobný vůz, který bude splňovat hlavní parametry. Případné nezbytné opravy a přípravu vozu v požadované úpravě "servis na kolech" zajistíme v České republice před cestou, nebo na Ukrajině před předáním jednotce.

Jak s vybranými porostředky naložíme?

Možnosti ojetých vozů požadovaných specifikací průběžně sledujeme, pokud se vyskytne vůz potřebné specifikace, ověříme stav a posoudíme vhodnost vzhledm k požadavku, vůz v případě pozitivního závěru vykoupíme, následně vyřídíme dovozové značky a přepis vozu, vozy jsou přepsány na organizátora sbírky Vasyla Andrishka, následně vůz ještě v České republice zkontrolujeme, provedeme základní servis a případné úpravy, nebo tyto činnosti provádíme na Ukrajině (podle možností a s ohledem na nejnižší možné náklady). 

Dodávku doručíme na východní Ukrajinu do oblasti Bachmut a předáme jednotce 4. Brigády rychlé reakce Národní gardy Ukrajiny. Na cestu se vydáme neprodleně po přípravě vozu na cestu společně s dalším vybavením pomoci. Z předání bude pořízena fotodokumentace a zveřejněna pro dárce.

Organizaci a sbírku zajišťuje skupina „SOHTASCH“ Vasyla Andrishka, který je současně jejím garantem.