Rozhovory s dárci

Michal Křižka

Michal Křižka

Proč musíme pomáhat Ukrajině?

Protože byla napadena suverénní země, která si vybrala prozápadní směřování. Rusko na jejím území páchá nejhorší zločiny proti lidskosti. Dopouští se válečných zločinů a my nesmíme mlčet a dívat se jinam. Bez Ukrajiny by bylo Rusko u nás znovu, jako v roce 1968. Buďme na sebe hrdí, stojíme na správné straně!


Hermana Victoria OSB

Hermana Victoria OSB

Přinášíme pohled jednoho z našich prvních dárců z Ekvádoru, paní Hermany Victorie OSB, Klášter Kongregace misijních sester Benediktinek, Ekvádor.

Originální text je ve Španělštině.

Hermana Victoria OSB, Герман Вікторія OSB

Klášter Kongregace misijních sester Benediktinek, Монастир Згромадження Сестер-Бенедиктинок Місіонерок, Convento de la Congregación de las Hermanas Benedictinas Misioneras.


Jiří Chaloupka

Jiří Chaloupka

V rámci práce na webových stránkách sekce Naši dárci jsme přemýšleli, jak tuto část uchopit a napadla nás série otázek. Tyto otázky mohou pomoci našim dárcům lépe napsat o jejich pohnutkách k zapojení se do projektu Pomáháme Ukrajině.

Cílem potom je poskytnout zpětnou vazbu dalším potenciálním dárcům. Co nás vedlo k tomu, se do projektu nějakou formou zapojit? Jakou formu jsme zvolili? A další.

Nebylo nic lákavějšího, než si tyto otázky položit sobě. Byli jsme zvědaví, jak bude výsledek vypadat. No a nakonec nešlo jinak než Jirkovi odpovědi nezveřejnit :-)

Další