Jak se můžete zapojit

První možnost – Veřejná Online sbírka Donio

Založili jsme sbírku ve spolupráci s platformou Donio. Naši SBÍRKU NAJDETE ZDE. Budeme moc rádi, pokud se přidáte mezi naše dárce. Za Vaše dary pořídíme potřebné položky dle nutnosti. Finance ze sbírky použijeme na jednu ze tří oblastí: Logistickou, Zdravotnickou a Taktickou. Stejně jako je rozdělen náš Seznam potřebných položek. Děkujeme za Vaše dary. I nadále se s nimi snažíme zacházet co nejhosporádněji.

 

Druhá možnost - Veřejná sbírka SOHTASH na FPV drony

Založili jsme sbírku na pořízení 50+ FPV dronů. Finanční prostředky budou použity na nákup komponent pro výrobu FPV dronů, kompletace bude probíhat na Ukrajině. Na tuto položku lze přispět na účet neziskové organizace SOHTASH na UA.


Třetí možnost – Klikni a nakup sám

Vyberete si položku Ze seznamu potřebných položek, kterou byste byli schopni a ochotni koupit. Dáte vědět organizátorovi podpory Vasylovi Andrishkovi, že tuto položku zajistíte a dohodnete se na místě a čase předání. Případně ji dovezete po domluvě na některé ze sběrných míst.

Jedná-li se třeba o 18ks turniketů (škrtidel), nebo powerbank, pomůže jakákoliv podpora, pokud se najde 9 dárců po 2 ks je cíl splněn, není podmínkou zajistit od jednoho dárce všechny počty jedné položky. 


Čtvrtá možnost – Dodejte potřebný materiál nebo službu do projektu za polovic nebo dokonce zadarmo

Tato možnost je určena pro partnery (firmy, nebo FO), kteří prodávají nebo vyrábějí věci, které vojáci potřebují, nebo poskytují služby, které projekt potřebuje.  Například z produktů denních potřeb: trvanlivé jídlo, energetické nápoje, termo-oblečení, polštářky na ohřívání, karimatky, spací pytle a další. Nebo z dalších kategorií: zdravotnický materiál, nebo taktické vybavení, nebo logistika, všude to pomáhá.

Výrazná sleva je stejná pomoc, jako když dostaneme polovinu věcí zadarmo. Ušetřené prostředky dárců můžeme použít jinde a pomoc se tak násobí. Stejné je to potom i u služeb, může to být oprava, úprava aut, vykupujeme auta za co nejnižší cenu, které ale potřebují patřičnou péči, aby mohly pracovat a pomáhat, nebo vůbec dojet na západní Ukrajinu, kde se často provádějí podstatnější opravy. 

Produkty nemusí být nové, stačí když budou plnit funkci. Potraviny mohou být s končící dobou trvanlivosti nebo oblečení může být druhé jakkosti. Snažíme se být při správě prostředků maximálně efektivní, potom bude mít naše úsilí/pomoc největší možné dopady. 

Budeme moc rádi, pokud se stanete naším Partnerem


Pátá možnost – Pojď se zapojit osobně

Do skupiny podporovatelů se můžete přidat formou osobního zapojení. Každý, kdo má dobré srdce a je připraven obětovat svůj čas tomuto projektu je vítán. 

Žádoucí jsou nápady, které nám pomohou rozšiřovat oblast podpory a zvyšovat pozitivní efekt našeho projektu. Jedním z nerealizovaných nápadů je bazar darovaných položek, které bychom touto formou znovu dostali do života, z výtěžku bychom nakupovali potřebné vybavení, které nenajde svého podporovatele, ale přesto je potřeba zajistit.